باربری جنت آباد
نوشته شده توسط : مهدی

باربری جنت آباد

باربری جنت آباد , هزینه و نرخ اتوبار در جنت آباد مرکزی , شمالی و جنوبی , جهت کسب اطلاعات کافی در رابطه با هزینه باربری در جنت آباد می توانید با ما تماس بگیرید : باربری جنت آباد با سالها تجربه در زمینه بسته بندی لوازم منزل و ادارات و ارسال آنها به نقاط دیگر توانسته بهترین خدمات را برای شما عزیزان ارائه دهد . جنت آباد یکی از بهترین مناطق تهران می باشد که تمام خانوار های آنجا مرفه می باشند که در خانه های بسیار زیبا زندگی می کنند . این خانواده تمایل بسیار زیادی به تعویض کردن خانه های خود دارند که البته این تصمیم مشکلاتی نیز به همراه دارد .

باربری جنت آباد

در اینجا امور اسباب کشی بسیار سخت می باشد و اینکار بسیار خسته کننده نیز است حتی در بعضی موارد دیده شده است که افراد در حمل وسایل سنگین دچار آسیب دیدگی جسمی نیز می شوند که این در زمانی اتفاق می افتد که راه اصولی حمل لوازم سنگین را نمی دانند و وارد شدن نادرست نیرو به بدن موجب آسیب دیدن می شود . همین دلیل کافی بود تا افرادی جمع شوند و با همکاری یکدیگر شرکتی برپا کنند که تمام اینکار ها را به صورت اصولی انجام دهند . در منطقه جنت آباد شرکت باربری جنت آباد ( باربری آسمان بار تهران ) تاسیس شد .

اتوبار جنت آباد

اتوبار جنت آباد در حال حاضر یکی از بهترین شرکت های باربری در سطح شهر تهران می باشد که با استفاده از بهترین و نوین ترین روشها و وسایل مورد نیاز در باربری خدمات زیادی به مشتریان ارائه می دهد . باربری جنت آباد دارای افراد و تیم های متخصص در همه زمینه های باربری می باشد ، تیم های متخصص بارچینی که برای بارگیری ماشین ها بهترین گزینه می باشند و کار خود را بسیار استادانه انجام می دهند . تیم های متخصص در امورات بسته بندی که با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین وسایل کار خود را انجام می دهند که مزیت های بسیار زیادی دارد . رانندگان ماهر که ماشین های باربری را کنترل می کنند و به تمام خیابان ها و کوچه های این شهر آشنایی دارند و بدون اتلاف وقت به مقصد می رسند .

باربری جنت آباد برای ارسال هر نوع باری آماده می باشد یا فقط برای ارسال اثاثیه منزل می باشد ؟

باربری جنت آباد تمام اثاثیه منزل و لوازم ادارات ، شرکت ها ، فروشگاه ها ، موسسات ، کالاهای بازاریان و تولید کنندگان و غیره را برای شما ارسال می کند و برای تمام اینها برنامه های خاصی نیز دارند که هر کدام را به بهترین شکل ممکن ارسال کند که هیچ آسیبی به انها وارد نشود و صحیح و سالم به مقصد برسد .

باربری جنت آباد ( باربری آسمان بار تهران ) اماده ارائه خدمت به دیگر نقاط شهر تهران و ارسال بار به شهر های دیگر ایران می باشد ؟

باربری جنت آباد با کسب تجارب بسیار زیاد در امر ارسال بار توانسته یکی از بهترین شرکت های باربری تهران باشد . این دلیل خوبی بود تا شعبه های دیگری را در نقاط دیگر تهران احداث کنیم و به مردم عزیز خدمت کنیم . همچنین باربری جنت آباد آماده ارسال بار به تمام شهرهای ایران می باشد که برای اینکار باید بارنامه و بیمه نامه معتبری تنظیم شود که هر دوتای آنها را خود شرکت صادر می کند . بیمه نامه هزینه اندکی را برای مشتری بدنبال دارد اما در صورت وقوع حوادث پیش بینی نشده بیمه تمام خسارت وارد شده را به فرد پرداخت می نماید . برای درخواست همکاری با اسباب کشی ها و ارسال کردن بارهای خود با شرکت باربری جنت آباد تماس بگیرید .

ساعات کار باربری جنت آباد چگونه می باشد ؟

باربری جنت آباد ۲۴ ساعت شبانه روز در اختیار مردم عزیز قرار دارد که بهترین امتیاز و برتری ما نسبت به دیگر شرکت های باربری می باشد ، افراد و مشتریان عزیز در هر ساعت از شبانه روز می توانند با شرکت تماس گرفته و درخواست سرویس کنند . همچنان مشاوران ما نیز بصورت رایگان در تمام ساعات شبانه روز آماده راهنمایی کردن شما عزیزان می باشند . هدف ما رضایتمندی شما می باشد .

باربری جنت آباد ( باربری آسمان بار تهران )چه خدماتی را برای مشتریان ارائه می دهد ؟

همگی از این موضوع آگاهی دارید که کار حمل و نقل و اسباب کشی یک کار بسیار سخت و دشوار می باشد . باربری جنت آباد با داشتن افرادی کاربلد در همه زمینه ها کار اسباب کشی را برای شما عزیزان راحت می کند و اصلا نیازی به دست زدن شما عزیزان به هیچ وسیله ای نیست .

باربری جنت آباد با تضمین سلامت کالاهای شما خدمات زیر را برای شما ارائه می دهد :

 • بسته بندی لوازم منزل و سایر کالاهای ارسالی
 • استفاده از بهترین لوازم بسته بندی
 • استفاده از ماشین های بروز و امن برای ارسال کالا
 • محاسبه عادلانه هزینه ها
 • احترام گذاشتن کادر به نظرات مشتریان و عمل کردن به آنها
 • صادر کردن بیمه نامه و بارنامه معتبر
 • داشتن افراد متخصص در امر بارگیری
 • مشاوره دادن و کمک کردن به چیدن لوازم در محل جدید
 • و خدمات بسیار زیادی که اگر از طرف شما عزیزان سفارش شود ارائه خواهد شد تا شما یک جایجایی خاطره انگیز را داشته باشید .

ماشین های مورد استفاده در باربری جنت آباد ، باربری آسمان بار تهران

باربری جنت آباد با داشتن نوین ترین و جدیدترین وسایل و ماشین های حمل نقل از جمله : وانت ، نیسان ، کامیونت ، کامیونت ، تریلی و ترانزیت که همگی آنها دارای بارچین و راننده بسیار ماهری می باشند که به تمام خیابانها و کوچه های شهر آشنایی دارند و می توانند بدون اتلاف وقت بارهای شما را به مقصد برسانند و همچنان بارچین های متخصص که بارگیری ماشین را برعهده دارند به نوعی اینکار را انجام می دهند که هیچ فضای خالی میان بار ها نماند تا از تکان خوردن و آسیب دیدن جلوگیری شود علاوه بر این این افراد موقع بارگیری از پتو و انواع ضربه گیرهای دیگر نیز استفاده می کنند که درصد آسیب دیدگی را به حداقل برسانند .

بسته بندی حرفه ای باربری جنت آباد ، باربری آسمان بار تهران

بسیاری از افراد بر این باور می باشند که بسته بندی یک فرمالیته و صرفا برای بالا بردن هزینه ها می باشد ولی کاملا در اشتباه هستند زیرا که مهمترین کار در اسباب کشی بسته بندی لوازم می باشد . البته باید اضافه کنیم که بسته بندی کردن لوازم و اثاث منزل و یا ادرات از دست هر کسی بر نمی اید و باید فردی متخصص و ماهر این کار را انجام دهد . باربری جنت آباد دارای افراد و تیم های متخصص در زمینه بسته بندی می باشد . این افراد با استفاده از بهترین لوازم و وسایل کارهای خود را نحو احسن انجام می دهند .

وسایلی که بیشتر در امور بسته بندی لازم هستند عبارتند از :

 • کارتون های ضخیم در ابعاد مختلف
 • جعبه های چوبی در ابعاد مختلف
 • نوار های پلاستیکی بادوام
 • پوشال ، نایلون های حبابدار و سایر ضربه گیر های استاندارد
 • چسب و دستگاه چسب زن دستی
 • برچسب های رنگی ( برای درج کردن اطلاعات محتویات داخل کارتون و جعیه ها استفاده می شود )
 • منقنه
 • و بسیاری از لوازم که در صورت نیاز تهیه و مورد استفاده قرار خواهند گرفت تا وسایل شما کاملا بسته بندی شده و ارسال شوند .

آیا در اسباب کشی همه لوازم باید بسته بندی شود ؟

در اسباب کشی لازم است که همه لوازم و کالاهای ارسالی بسته بندی شوند به عنوان مثال در اثاث کشی منزل از وسایل آشپزخانه گرفته تا وسایل اتاق خواب ها و تلوزیون ، پیانو یا دیگر آلات موسیقی ، کامپیوترهای شخصی و غیره باید بسته بندی شود . بسته بندی کردن لوازم مزیت های بسیاری دارد که به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم :

 • سهولت در حمل و نقل
 • آسان بودن بارگیری
 • جلوگیری از مفقود شدن
 • جلوگیری از آسیب دیدگی
 • پیدا کردن آسان لوازم در چیدمان جدید
 • و بسیاری مزیت های دیگر را دارا می باشد .مهمترین مزیت بسته بندی لوازم بسته بندی کردن ظروف شکستنی یا لوازم حساس می باشد که اگر به طور کاملا اصولی اینکار انجام شود به آنها هیچ آسیبی نمی رسد و باعث ایجاد خسارت نمی شود .

نرخ و محاسبه هزینه های باربری جنت آباد

تمام نرخ ها و هزینه های شرکت باربری جنت آباد ( باربری آسمان بار تهران ) تابع اتحادیه باربری دولتی می باشد . محاسبه هزینه های باربری به نوع سرویس و خدماتی که در اختیار مشتری گذاشته می شود بستگی دارد و عواملی چون : مسافت طی شده ، تعداد کارگران فرستاده شده ف تعداد لوازم استفاده شده و غیره می توانند در هزینه های باربری تاثیر گذار باشند .

باربری جنت آباد ۲۴ ساعته در اختیار مردم عزیز می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های ما تماس بگیرید .

:: بازدید از این مطلب : 38
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 6 اسفند 1397 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: